| Hana Červáková

Google+ spouští pořad Versus, uvedou ho Branson a Assange

Hangouts, nástroj pro videochat na Google+ a hlavní propagační nástroj celé sítě, získává další rozměr. Google oznámil, že připravuje sérii živých diskuzí nazvaných Versus, kde budou známé osobnosti diskutovat nad aktuálními problémy dneška.

Hangouts už v minulosti stihly využít ty největší světové špičky. V říjnu jsme zde mohli sledovat setkání Dalajlámy a arcibiskupa Desmonda Tutu, v lednu pak touto cestou na dotazy svých voličů odpovídal americký prezident Barack Obama. Právě dnes pak Google na YouTube blogu oznámil, že chystá sérii debat, které mají za cíl dát prostor svobodným názorům. Jmenovat se bude Versus.

Dozvídáme se, že Versus “vám dá šanci ptát se lidí, kteří mají blízko k rozhodování o aktuálních tématech, a to z obou stran názorového spektra. Díky hlasování v reálném čase, které bude na kanálu probíhat, budou mít mluvčí přehled o tom, jak diváci s jejich názory souhlasí.”

První debata série Versus se uskuteční 13. března v osm hodin večer středoevropského času a jejím tématem bude válka proti drogám. Diváci si vyslechnou názory širokého spektra známých tváří – od celebrit, přes politiky po magnáty. Jistá jsou jména jako Richard Branson, Russell Brand či Julian Assange a objeví se také bývalí prezidenti Mexika nebo Brazílie.

Via TNW

Sledujte nás na Facebooku!

Komentáře