Spojte se s námi:

  • Twitter
  • Facebook
  • RSS
  • E-mail
  • Vimeo
Tyinternety.cz sponzoruje skromný kluk Pavel Matoušek (AAAPoptávka.cz) a Jan Barta (ePojisteni.cz).
19.08.2010 Rubrika: Novinky

Groupon se dál roztahuje, koupil japonské a ruské klony

Služba pro hromadné nakupování Groupon se stěhuje do Asie. A aby tam nemusela začínat úplně od nuly, zvolila nejrychlejší cestu a nakoupila svoje tamnější klony. Dočkáme se toho i u nás?

Naši sponzoři

Twitter news

  • Je čas na pohyblivé obrázky, aneb jak na videomarketing | http://t.co/0QQ6rWtq 17.05. 13:07  | zdroj: web
  • Nejnápaditější slovenské reklamy potřetí: Jiný přístup http://t.co/XsLV4Ukz 17.05. 09:07  | zdroj: Echofon
  • Facebook zvýšil počet akcií nabízených při vstupu na burzu http://t.co/laucXCYy 16.05. 18:29  | zdroj: Echofon
  • @JakubTesarek zkuste teď - mělo by být všechno v pořádku 16.05. 15:49  | zdroj: Echofon
  • "Čínský Twitter" Sina Weibo překonal 300 milionů registrovaných uživatelů http://t.co/Kn606QQa 16.05. 15:19  | zdroj: Echofon

Klony, které Groupon na asijských trzích koupil, nesou názvy Qpod.jp a Darberry.ru. V obou si pořídil významný podíl za nespecifikovanou cenu. Jejich jména a korporátní design se nyní změní na Groupon, jejich zakladatelé zůstanou na svých pozicích a pro nyní již světovou společnost zdejší pobočky povedou.

Již dříve koupil Groupon největší evropský klon Citydeal, který se roztahoval v 16 zemích Evropy včetně Německa, Polska a Rakouska. K nám se Groupon zatím nedostal a v dohledné době se tak pravděpodobně ani nestane. Vzhledem k tomu, že oblast Evropy si společnost pokryla nákupem Citydealu, dá se předpokládat, že se nyní bude soustředit na větší a zajímavější trhy než je Česká republika. Rusko budiž důkazem.

Via Mashable

Jindřich Lauschmann

Nenapravitelný idealista, budoucí právník a nadšenec do internetu a médií vůbec.

Další články autora

Související články

Komentáře

Partnerské weby

  • Best Online Media, s.r.o.
  • SEMPO.org
  • seo, ppc, media, internet marketing
  • JETMEDIA s.r.o.
  • iDirekt.cz

Kontaktujte nás

iFutu.cz s.r.o., Malá Štupartská 634/7, 110 00 Praha 1
info@tyinternety.cz

Inzerce
Best Online Media, s.r.o.
zuzana@online-media.cz

Sociální sítě | Startupy | Reklama | Blog | Mobilně | Události | Služby | Média | Nabídky práce